STMicroelectronics STM32L151RC Serye Mga ARM Microcontroller - MCU
Mga Resulta: 3
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra Low M3 ARM 128 Kbytes 32 MHz 499May Stock
960Inaasahan 12/14/2026
Min.: 1
Mult.: 1
STM32L151RC SMD/SMT LQFP-64 ARM Cortex M3 256 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 51 I/O 32 kB 1.65 V 3.6 V - 40 C + 85 C Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M3 MCU 256 Kbytes of Flash 32 MHz CPU, USB, 3xOp-amp 30May Stock
Min.: 1
Mult.: 1
STM32L151RC LQFP-64 1.65 V 3.6 V Reel, Cut Tape, MouseReel
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU 32B ARM Cortex-M3 256Kb Flsh 32MHz CPU Lead-Time para sa Hindi Naka-stock 20 (na) Linggo
Min.: 3,000
Mult.: 3,000
STM32L151RC SMD/SMT WLCSP-64 ARM Cortex M3 256 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 51 I/O 1.65 V 3.6 V - 40 C + 85 C Reel